Чому у Рівному подорожчало молоко?

Фермери запевняють - молокопереробні підприємства у змові

Це пов’язують із зміною сезону та зменшенням поголів’я худоби, розповів голова асоціації фермерів Рівненської області Дмитро Українець. За його ж словами молоко подорожчало у роздрібній мережі, а от у фермерів і селян його закуповують трохи більше як по 3 гривні за літр. Це при тому, що саме фермери і селяни виробляють на сьогодні 80% усього молока.

Молокозаводи монополізували свою цінову політику. Вони змовляються між собою. Так як основний об’єм виробництва молока у селянина, вони говорять про те, що на сьогоднішній день селянин ще не дотримується певних стандартів, молоко доїться вручну, немає охолодження і таке інше. Молоко приймається занадто низько у селянина. Тому сьогодні ми говоримо, що нам, селянам, все-таки потрібно об’єднуватися в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, - каже Дмитро Українець.

У такий спосіб, за словами Дмитра Українця, буде легше отримати пільгове кредитування від держави, аби облаштувати молокоприймальні пункти і забезпечити охолодження і зберігання молока.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень