ON-LINE

Чому у Рівному подорожчало молоко?

четвер, 20 жовтня 2016
Фермери запевняють - молокопереробні підприємства у змові

Це пов’язують із зміною сезону та зменшенням поголів’я худоби, розповів голова асоціації фермерів Рівненської області Дмитро Українець. За його ж словами молоко подорожчало у роздрібній мережі, а от у фермерів і селян його закуповують трохи більше як по 3 гривні за літр. Це при тому, що саме фермери і селяни виробляють на сьогодні 80% усього молока.

Молокозаводи монополізували свою цінову політику. Вони змовляються між собою. Так як основний об’єм виробництва молока у селянина, вони говорять про те, що на сьогоднішній день селянин ще не дотримується певних стандартів, молоко доїться вручну, немає охолодження і таке інше. Молоко приймається занадто низько у селянина. Тому сьогодні ми говоримо, що нам, селянам, все-таки потрібно об’єднуватися в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, - каже Дмитро Українець.

У такий спосіб, за словами Дмитра Українця, буде легше отримати пільгове кредитування від держави, аби облаштувати молокоприймальні пункти і забезпечити охолодження і зберігання молока.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного