ON-LINE

Молочка на Рівненщині подорожчала через два фактори

п'ятниця, 29 січня 2016
Найбільше рівняни нарікають на ціни у супермаркетах

Рівняни відзначають доволі відчутне здорожчання молочних продуктів. Особливо це помітно на 200-грамових пачках масла, ціна яких у супермаркетах залежно від виробника коливається від 23 до 36 гривень. Ціни на яйця теж не перестають дивувати містян, у магазинах міста їх ціна коливається від 24 до 33 грн за десяток. Ситуацію на ринку молочних продуктів нам прокоментував начальник Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Ігор Тимошенко. За його словами, і справді відзначається зростання цін, щоправда, поки у січні зафіксували лише 3% подорожчання молочної продукції.  Говорить Ігор Тимошенко:

 

Тут фактично виробники відіграють те підвищення закупівельних цін, яке було у грудні місяці, скажімо, і по сільгосппідприємствам, і по населенню. І є зростання по заробітній платі, було у грудні місяці на 13%, то, звичайно, відбувається коригування. Щодо прогнозу, я думаю далі не буде рости, тому що, по суті, вже ті фактори, які впливали на зростання, вони відіграли своє. Це два фактори: зарплата і закупівельні ціни, - розповів Ігор Тимошенко.  

Щодо яєць, Ігор Тимошенко пояснює зростання їх ціни сезонністю. Нині курку годують переважно кормами іноземного виробництва, на закупівлю яких, зрозуміло, впливає курс валюти. Проте, ситуація стабілізується із настанням весняного періоду – переконаний чиновник.


Власне, сезонність як провідну причину подорожчання масла і молока називає і керівник філії у Рівному радивилівського виробника молочної продукції Олена Батківець:


Ціни ростуть і на пальне, і інше. Це перша причина. Ми цінову політику ведемо помірно, ціни на багато не підвищуємо. Звичайно ж, подорожчала сировина. І ви самі знаєте, що зараз осінньо-зимовий період, корови запускаються (чекають на поповнення, -ред), і це теж впливає.  

За словами Олени Батьківець, із початком навчального року та взимку попит на молочну продукцію традиційно зростає. Натомість після свят та під час посту попит на м'ясо зазвичай зменшується. Тож нині у Департаменті економічного розвитку та торгівлі констатують здешевлення яловичини та свинини в середньому на 1%. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного