У Рівному – черговий ярмарок дешевих продуктів

Вже четвертий за рахунком

Рівненські фермери настільки задоволені ярмарками, що зроблять ще один. Так, вже четверте за останній місяць ярмарок відбудеться на вулиці Набережній 31 жовтня.

Нагадаємо, що попередні ярмарки вже відбулися на вулиці Князя Романа та Набережній. Про останній ярмарок розповідає голова обласної асоціації фермерів Дмитро Українець:

Участь у ярмарках вже традиційно беруть фермери практично з усіх районів Рівненщини.А найбільшим попитом у рівнян користувалася городина – це картопля, морква, капуста.

Окрім того, обіцяють, що продукцію с/г виробництва можна  буде придбати за цінами нижчими, ніж на ринку. Тож усіх охочих запастися продуктами на зиму запрошують 31 жовтня на вул. Набережну.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень