Чому в СРСР любили повних жінок
Про ідеали краси
Стандарти жіночої краси в Радянському Союзі довгий час формувалися під впливом політичної та особливо економічної обстановки, а не модних канонів. Саме з цієї причини в Європі та США радянські жінки довгий час вважалися занадто товстими та без смаку одягненими.
Іноземці тільки утвердилися у своїй думці, коли в 1959-му в США з візитом приїхав Микита Хрущов зі своєю дружиною. Поруч з витонченою, стильною Джекі Кеннеді розповніла, одягнена в безформні квітчасті шати Ніна Хрущова виглядала не кращим чином.
Мода на повноту
Після революції 1917-го молодий Радянський Союз на добрий десяток років занурився в розруху і голод. Людям елементарно нічого було їсти, тому про моду і красу думати не було часу. Коли в благополучних «капстранах» дами завдяки фемінізму отримали право працювати та стали стрункішими через більш рухливий спосіб життя, радянські жінки схудли через голод.
У Радянській державі на довгі роки запанувала мода на здорову селянську повноту. Радянська громадянка повинна була мати квітучий вигляд, потужні руки і ноги та великі стегна.
Їй потрібно було багато сил, щоб працювати біля верстата, в колгоспі і народжувати при цьому здорове потомство на благо радянської батьківщини.
Худорба в Радянському Союзі сприймалася як ознака хвороби і вважалася негарною.
Якщо передовицю виробництва відправляли на відпочинок в санаторій і вона поверталася звідти з трьома-чотирма зайвими кілограмами, завдання медустанови вважалася виконаною. Чоловіки мліли від пишногрудих апетитних колгоспниць.
Радіо Трек: НОВИНИ