Чоловіка затримали за домашнє насильство над своєю 82-річною бабусею

Бабця кричала з вікна і благала про допомогу

У Черкасах поліцейські затримали чоловіка за домашнє насильство над своєю 82-річною бабусею – вона кричала з вікна і просила про допомогу.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Національної поліції України.

Зазначається, що 2 січня поліцейські отримали повідомлення, що з вікна одного з будинків кричить жінка та просить про допомогу.

Прибувши на місце події, правоохоронці з'ясували, що 24-річний онук вчинив домашнє насильство стосовно 82-річної бабусі, з якою мешкає. Він силою утримував жінку, при собі мав ніж та поводився агресивно, - розповіли в поліції.

Зауважується, що металеві двері до будинку ніхто не відчиняв, а крики жінки продовжувалися.

Тому, зважаючи на можливу загрозу життю та здоров'ю жінки, поліцейські викликали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, аби зламати двері та дістатись до помешкання.

Спільними діями поліції та рятувальників, пенсіонерку врятували. Їй надали допомогу, а кривдника затримали. Зараз бабуся перебуває під наглядом медиків у третій міській лікарні. Ушпиталили й онука, за словами лікарів, він потребує додаткового обстеження спеціалістами, - йдеться в повідомленні.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень