Чи працюють соціальні працівники зі своїми підопічними на Рівненщині?

Та чи в кожній тергромаді 

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Будинки-інтернати для людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни на Рівненщині працюють у штатному режимі. Про це повідомила директорка обласного департаменту соціальної політики Роза Слободенюк. 

Йдеться про 7 закладів. Інтернати, до прикладу, надають послугу соціального захисту громадянам похилого віку, а також інвалідам усіх вікових груп та бездомним.

Зазначила Роза Слободенюк і те, що

У громадах краю продовжують свою роботу соціальні працівники. Вони навідують тим, хто проживає вдома, але потребує допомоги у побуті або супроводу до медзакладів чи інших установ. 

Нагадаємо, минулого тижня у Рівному відновили харчування людей, які опинилися у скрутному становищі. Його припинили після початку російського вторгнення. Але нині у центрі міста, поруч з кінопалацом, працівники обласного центру з надання соціальних послуг щодня роздають безплатні гарячі обіди для бездомних та людей, які потрапили в складні життєві умови.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень