В Україні змінюють формат виплати субсидій

Та соціальної допомоги

Невдовзі Кабмін планує перейти на готівковий формат виплати субсидій.

Про це йдеться у програмі діяльності уряду, передає «Дзеркало тижня».

Згідно з документом, серед довгострокових пріоритетів Кабміну - адресність надання житлових субсидій населенню.

 

Також планується запровадити систему адресної соціальної допомоги тим, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Вказується, що це можуть зробити шляхом переходу до оплати соціальних послуг і впорядкування нинішньої розгалуженої системи пільг.

Крім того, уряд планує стимулювати громадян із малозабезпечених сімей шукати роботу, а ще - надавати фінансову допомогу для відкриття власної справи та реорганізувати інститут соціального інспектування. Це планують зробити, аби виявити можливі зловживання при нарахуванні допомоги.

На сьогодні право на отримання субсидій мають окремі громадяни та сім'ї, якщо сума комунальних платежів перевищує 20%від їхнього сукупного доходу, до якого належать заробітна плата, пенсія та стипендія.

При розрахунку враховуються доходи за минулий календарний рік. Субсидія надається на один рік і розраховується на два періоди - опалювальний (з 1 жовтня по 30 квітня) та неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень