Чи можна «витягнути» працівника з відпустки за власний рахунок?

І чи повинен він з’явитися на роботу у разі відкликання з неоплачуваної відпустки

Згідно зі ст. 79 КЗпП України та ст. 12 Закону України «Про відпустки» відкликати працівника з відпустки можна лише тоді, коли йому надано щорічну відпустку.

Про це повідомляє Держпраці у Хмельницькій області.

Крім того, відкликати працівника зі щорічної відпустки можливо лише за його згодою і лише в окремих випадках:

  • відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків;
  • відвернення нещасних випадків, простою;
  • відвернення загибелі чи псування майна підприємства, установи, організації;
  • в інших випадках, передбачених законодавством.

Відкликання працівника з інших видів відпусток не дозволяється.

Тож, якщо працівнику надали відпустку без збереження заробітної плати, відкликати його з такої відпустки НЕ МОЖНА.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень