Вчителям зменшили тривалість відпустки: що змінилося для освітян Рівного через війну

Оплачуваної

Через війну освітяни Рівного отримують зменшену зарплату. У березні надбавок не знімали і працівники шкіл та дитсадків міста отримали середньомісячний оклад. А от можливості фінансового забезпечення за квітень наразі вивчають, розповіли нам у міському управлінні освіти.

Є певні зміни і з оплатою відпусток.

Раніше вчителі мали 56 днів відпустки, а тепер буде лише 24 дні. Профспілка працівників освіти і науки повідомила, що різниця днів відпустки не втрачається, і має бути надана після закінчення дії воєнного стану. Щодо цього в міському управлінні чекають роз’яснень від Міністерства освіти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень