Черги на дільницях – нова «фішка» виборів 2020

Утворюються через дотримання правил карантину

Місцеві вибори на Рівненщині відбуваються майже без порушень. Однак через дотримання норм карантину на дільницях утворюються черги, розповідає координатор громадянської мережі «ОПОРА» на Рівненщині Михайло Балик:

Нашими спостерігачами були зафіксовані певні невеличкі утворення черг на дільницях. Це пов`язано з голосуванням в умовах пандемії COVID-19.  Власне через це і формуються невеличкі черги.

Нагадаємо, що виборці мають дотримуватися дистанції у півтора метра, біля стола з бюлетенями може перебувати не більше ніж троє осіб. З цих причин і утворюються черги, кажуть в «ОПОРІ».

За словами очевидців, особливо нетерплячі громадяни йдуть, навіть не проголосувавши.

Михайло Балик додає, що напередодні на двох ДВК у Рівному стався  конфуз. Вони отримали бюлетені з номером інших дільниць, тож майже дві тисячі документів довелося в останній день передруковувати.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень