На опитування Зеленського витратять понад 100 мільйонів гривень, — ОПОРА (ВІДЕО)

При тому, що воно не матиме жодних юридичних наслідків

На організацію президентського опитування у день перших місцевих виборів в Україні витратять близько 103 млн грн. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила координаторка Громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська:

Ми не так давно отримали первинну інформацію, зокрема від компаній, які зараз проводять рекрутинг людей для організації цього соціологічного опитування.

 

Планується забезпечити усі виборчі дільниці, біля входу до них проводити опитування громадян щодо 5 запитань від президента.

 

Загальна кількість видатків, за нашими даними, які надходили безпосередньо з компанії організаторів цього процесу, складає близько 75 млн грн. Якщо говорити про «польову» частину, винятково видатки на роботу та організацію роботи волонтерів біля входу до виборчих дільниць, - сказала Айвазовська.

За попередніми даними ОПОРИ, залученим до проведення опитування людям можуть виплачувати по 1200 грн за цивільноправовою угодою. У такому разі опитування обійдеться в орієнтовно 103 мільйони гривень.

Якщо йдеться про цивільноправові угоди, то до них потрібно додати ще 40% податкових зборів різного типу. Відповідно, максимальна кількість видатків орієнтовно складає 103 мільйони гривень, якщо ми говоримо про суму, з якої ще будуть сплачені податки, а також компенсовано координаторам 40 гривень за кожну додатково приведену людину, - каже Айвазовська.

Нагадаємо, що у день виборів - 25 жовтня - Володимир Зеленський збирається провести всенародне опитування, на якому українців попросять відповісти на «5 важливих запитань». Серед них – створення вільної економічної зони на Донбасі, легалізація марихуани та скорочення кількості нардепів.

Голова ВР Дмитро Разумков повідомив, що держбюджет не передбачає видатків на анонсоване Зеленським опитування. За попередньою інформацією, оплачуватимуть його коштом президентської партії.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень