Чи готові виборчі дільниці Рівного до виборів 25 жовтня

Залишилося менше трьох тижнів

З 9 жовтня стартує робота дільничних виборчих комісій. Тому, каже керуючий справами міськвиконкому Рівного Петро Середюк, поки рано говорити, чи готові приміщення дільниць до виборів.

Цього року ми позабирали виборчі дільниці з гуртожитків, де вже створені ОСББ. Тож майже всі вони вже розташовані  у приміщеннях бюджетних установ. Хоча їх вибір для розміщення був обмежений. Адже нові школи і дитсадки у місті не будуються.

 

Приміщення дільниць обстежують зараз різні контролюючі органи. А чи все готово на них до роботи – вже нам говоритимуть голови комісій, коли розпочнуть роботу.

За законом, забезпечувати виборчі дільниці усім необхідним для організації волевиявлення громадян мають за кошти місцевого бюджету. Вперше цього року вибори проходитимуть в умовах епідемії коронавірусу. Тож приміщення треба забезпечити протиепідемічними засобами.  Втім, каже Петро Середюк, у законі чи інших документах ніде нема чітко написано, що саме і скільки потрібно для цього купити. Тож поки над цим питанням у міськвиконкомі думають. 

 Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень