Черги біля банкоматів: ПриватБанк ввів обмеження на зняття готівки

Через знеструмлення у містах українці прагнуть мати готівку на руках, аби розрахуватися за товари без картки

ПриватБанк впровадив обмеження на зняття готівки в банкоматах. Останніми тижнями різко збільшився попит на готівку, тож фінустанова впровадила ліміти.

Так сталося через масові ракетні удари ворога по об'єктах інфраструктури. Міста годинами залишаються без світла, відповідно, у закладах немає інтернету й не працюють термінали, аби клієнти мали можливість розрахуватися картками. Тож бажання мати готівку й призвело до черг біля банкоматів.

Зауважимо, що й останні у разі відсутності світла – не працюють.

Про зміни в правилах переводу грошових активів у готівкову форму повідомили в ПриватБанку. У столиці ліміт на зняття готівкових коштів становить 1000 грн на добу.

У ПриватБанку зазначають, що у 2022 році українці перевели в готівку 606 млрд грн. Минулого року цей показник склав 575 млрд грн.

Тобто у 2022 відбулось 5% зростання зняття готівки. На збільшення сум, які зняли з карток, вплинуло й те, що чимало українців перебувають наразі за кордоном, а кількість банкоматів скоротилася на 10%.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень