Через негоду у Рівному відбулося оперативне засідання комісії з надзвичайних ситуацій

Запевняють, що ситуація контрольована

Зібралися, щоб вирішити, як ліквідувати наслідки негоди.
Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий зазначив:

Сьогодні потрібно вирішити, що саме необхідно зробити для того, аби швидко подолати ті проблемні ситуації, які виникли внаслідок погіршення погодних умов.

 

З цією метою прошу забезпечити чітку координацію дій райдержадміністрації, сільських, селищних голів, а також служб, які можуть бути залучені до ліквідації наслідків негоди.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Микола Кочура повідомив ситуацію у населених пунктах району:

Станом на 09.00 год. 15 населених пунктів району частково залишилася без світла, зокрема: Забороль, Кустин, Хотин, Ходоси, Решуцьк, Олександрія, Оржів, Клевань.

 

Станом на 14.00 год. відновлено електропостачання в смт Клевань, Бармаки, Колоденка, працюють бригади в таких населених пунктах: Городок, Жобрин, Дуби, Олександрія, Гориньград.

Начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Кобзаренко зазначив, що для відновлення електропостачання у населених пунктах району працюють 5 оперативних бригад ПрАТ „Рівнеобленерго” Клеванської дільниці, оперативно здійснюється розчищення доріг.

На території району розчищення доріг здійснює 53 одиниці спеціалізованої техніки.

Ситуація у населених пунктах району контрольована та постійно моніториться.

Рівненська районна державна адміністрація звертається до громадян!

У разі ускладнення погодних умов, виникненні надзвичайних ситуацій та аварій на об’єктах життєзабезпечення, транспортних мережах просимо негайно інформувати Рівненську райдержадміністрацію за тел.: 63-60-91, 26-67-65.

 

Служба автомобільних доріг в Рівненській області - 26-46-60, 05043508228.
Кол-центр ПрАТ „Рівнеобленерго” - 69-42-98.

 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Теги: негода
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень