Які населені пункти Рівненщини найбільше постраждали через негоду

Їх більше десятка

Населені пункти Рівненщини потерпають від негоди. Найбільше постраждали – у Гощанському, Сарненському, Дубенському та Березнівському районах. Про це повідомляє прес-служба «Рівнеобленерго».

Погіршення погодних умов спостерігається на Рівненщині ще відучора, тож ремонтні бригади «Рівнеобленерго» працюють у цілодобовому режимі над ліквідацією наслідків негоди. Станом на восьму ранку повністю без електропостачання залишилися 11 населених пунктів. Ще два – частково.

«Рівнеобленерго» звертається до споживачів з проханням – в жодному разі не намагатися самотужки відновити електропостачання, бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням, не наближатися до обірваних електродротів. Натомість одразу повідомляти про подібне до Кол-центру компанії за телефонами (0362) 694-298 та 694-279.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень