Частину медзакладів Рівненщини перетворять у неприбуткові підприємства

Відповідно до змін у законодавстві

Медзаклади, які перебувають у власності територіальних громад Рівненщини, повинні реорганізувати у неприбуткові комунальні підприємстава.

19 липня одна з постійних комісій облради розглянула питання щодо реорганізації восьми обласних медзакладів:

шкірно-венерологічного диспансеру, стоматологічної поліклініки, станції переливання крові, клінічого лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука, онкодиспансеру, перинатального центру, госпіталю ветеранів війни та Острозької психіатричної лікарні.

Їхня автономізація розширює свободу у питаннях управління та фінансування.

Тепер ці заклади зможуть самостійно залучати необхідних фахівців, впроваджувати нові технології, перерозподіляти кошти для фінансування поточних і стратегічних потреб, а також легально продавати ті медичні послуги, які не увійдуть до затвердженого базового безкоштовного пакета.

Крім того, для закладів охорони здоров’я, які реорганізуються до кінця цього року, на законодавчому рівні визначено низку умов, спрямованих на спрощення частини процедур, пов’язаних із реорганізацією, що дозволить уникнути  додаткового фінансового навантаження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень