Рівненських чиновників навчатимуть працювати з людьми

Зокрема, мова йде про реорганізацію в Державній службі зайнятості

Відповідно до плану реорганізації в службі зайнятості відбудеться скорочення адміністративного персоналу. Натомість збільшиться кількість спеціалістів, що працюватимуть безпосередньо з громадянами, що потребують працевлаштування. Втім, працівників адміністративного апарату без роботи не залишать. Далі ситуацію коментує керівник Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко:

Тих наших працівників, які будуть від цієї роботи звільнені, ми перенавчимо, перекваліфікуємо, і вони зможуть надавати більш якісні послуги як роботодавцю, так і тим, хто їх потребує.

Також Валерій Ярошенко розповів, що за кошти бюджету для Олександрійського відділення ЦПТО придбали 3 автомобілі для курсів водіння. Це три легковики, на яких колишні учаники АТО проходитимуть водійські курси.

Зазначимо також, що за період 2016 року на Рівненщині служба зайнятості допомогла знайти роботу близько 25 тисячам осіб. Попри це  на одне робоче місце в області нині претендують 11 осіб.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень