Рівненських чиновників навчатимуть працювати з людьми

Зокрема, мова йде про реорганізацію в Державній службі зайнятості

Відповідно до плану реорганізації в службі зайнятості відбудеться скорочення адміністративного персоналу. Натомість збільшиться кількість спеціалістів, що працюватимуть безпосередньо з громадянами, що потребують працевлаштування. Втім, працівників адміністративного апарату без роботи не залишать. Далі ситуацію коментує керівник Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко:

Тих наших працівників, які будуть від цієї роботи звільнені, ми перенавчимо, перекваліфікуємо, і вони зможуть надавати більш якісні послуги як роботодавцю, так і тим, хто їх потребує.

Також Валерій Ярошенко розповів, що за кошти бюджету для Олександрійського відділення ЦПТО придбали 3 автомобілі для курсів водіння. Це три легковики, на яких колишні учаники АТО проходитимуть водійські курси.

Зазначимо також, що за період 2016 року на Рівненщині служба зайнятості допомогла знайти роботу близько 25 тисячам осіб. Попри це  на одне робоче місце в області нині претендують 11 осіб.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень