Рівненська фінінспекція стане Державною аудиторською службою з центром у Львові

Уряд ухвалив рішення про скорочення та реорганізацію територіальних органів колишньої КРУ

Зокрема згідно з документом, на базі 27 територіальних державних фінансових інспекцій буде створено 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби. 

Не зважаючи на те, що реорганізація Державної фінансової інспекції розпочата ще в жовтні торік, у рівненській службі жодних конкретних розпоряджень щодо структури досі не отримали. Лише знають, що згідно з реорганізацією рівненська фінінспекція буде підпорядкована міжрегіональному відомству у Львові, говорить прес-секретар Держфінінспекції в Рівненській області Любов Клекотка:

 

 

- Тоді (наприкінці минулого року, - ред.) мали в двотижневий термін чи за місяць створити структуру. І ми, от, сидимо, як на пороховій бочці, тому що чекаємо, коли це воно буде створено. Давно вже подейкували про те, щоб створити 5 міжобласних державних фінансових інспекцій, а ми поки що нічого не можемо сказати. До кінця тижня має бути структура, але ця структура вже йде хтозна скільки.

 

Щодо працівників аудит-служби, то в постанові Кабміну йдеться: 

кадровий склад створених територіальних органів буде оновлено з урахуванням результатів оцінювання компетентності працівників. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень