У Рівному пропонують об'єднати медколеджі в інститут охорони здоров’я

У Рівному на базі медичних коледжів області пропонують створити Рівненський інститут охорони здоров’я.

Зокрема з такою ініціативою під час засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров'я виступив директор Рівненського медколеджу Ростислав Сабадишин:

- Треба створити міцну структуру, де буде інститут охорони здоров’я, в складі якого буде 4 коледжі, коли буде все централізовано, ступеневість освіти буде відпрацьована, буде регулюватися тільки з підготовлених кадрів, які потребує наша область.

 

Ми сконцентруємо серйозні наукові кадри, по-друге, до нас є бажання приїхати багатьом професорам з інших областей. Крім того, є можливість вчитися великій кількості іноземних студентів, які принесуть серйозні валютні кошти.

Члени постійної комісії облради взяли до уваги пропозицію щодо створення Рівненського інституту охорони здоров’я, однак спрямували це питання на доопрацювання. Зокрема, вони рекомендували обговорити таку ідею з Міністерством освіти та Міністерством охорони здоров’я, а також доопрацювати питання фінансування подібного закладу з обласного бюджету.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень