На Рівненщині закриватимуть школи з малою кількістю учнів

Про це говорили сьогодні в Рівненській ОДА на засіданні координаційної ради з питань складання регіонального плану формування освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів області.  Мова йшла про закриття шкіл з малою кількістю учнів та переведення їх у опорні школи. Вони матимуть обладнані кабінети і лабораторії для фізики, хімії, біології, географії, математики тощо і ним підпорядковуватимуться менші школи на території громад чи районів. Відповідно до концепції діти, які навчаються у 5-9-х класах, повинні перейти в опорну школу, а менші школи втратять статус і стануть «філіями». Детальніше про освітню реорганізацію та формування опорних шкіл розповідає начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський:

– Мережа реально у нас не досконала. У нас таких 5 шкіл, де менше 25 учнів. Шкіл малокомплектних 1-2 ступенів - 37 в області, де 40 і менше учнів. Якщо ми говоримо про заклади 1-3 ступенів, то там, де менше 100 учнів - 40 таких закладів. В нас є поле і ресурс, де ми можемо подумати і робити оптимізацію.

Тим часом, для комфортного довезення школярів закуплять автобуси для 36 шкіл в 14 районах Рівненщини. На це з державного бюджету вже виділили понад 27,5 мільйонів гривень і таку ж суму мають надати з обласного бюджету. До слова, програму закупівлі шкільних автобусів затвердять на наступній сесії облради 11-го березня. Між тим, для стовідсоткового забезпечення усіх учнів Рівненщини довезенням до навчальних закладів потрібно 112 автобусів

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень