Бурхливий роман – Водоліям, загроза благополуччю – Дівам: гороскоп на 2 грудня

А Овнам потрібно дуже берегтися

ОВНИ

Будьте обережні, бо це небезпечний для здоров'я день. Можливий травматизм. Справи, пов'язані з особистим життям, краще відкласти, оскільки вас чекає розчарування.

ТЕЛЬЦІ

Фінансовими та діловими питаннями зараз займатися не варто. Ваші кохані намагатимуться вас здивувати – обов’язково відзначте їхній порив.

БЛИЗНЯТА

Ваша цілеспрямованість позитивно позначиться на остаточних результатах роботи. І створить умови для втілення потаємної мрії.

РАКИ

Тенденції цього дня сприяють стабілізації матеріального становища та навіть збільшенню доходів. Зараз для вас найважливіше – зберегти цілеспрямованість, але при цьому не гарячкувати.

ЛЕВИ

Цього дня великі придбання призведуть не лише до великих фінансових витрат, але й виявляться невдалими та надовго виведуть ваші фінансові справи з рівноваги. 

ДІВИ

У вашому оточенні є люди, які загрожують вашому благополуччю. Намагайтеся зробити все, аби виявити цих осіб. Також зорі застерігають від сварки з кимось зі старих друзів.

ТЕРЕЗИ

Будь-які знання ви зможете дуже легко засвоїти. Сприятливі подорожі та нові знайомства. Робочі проблеми вирішуйте з огляду на вигоду підприємству, а не лише вам.

СКОРПІОНИ

Цього дня добре зайнятися розробкою глобальних проєктів. До претензій коханих поставтеся серйозно.

СТРІЛЬЦІ

Ви відчуєте нагальну потребу побути наодинці з собою. Зорі також радять перепочити - відмовитися від кар'єрних турбот, звузити коло спілкування та розібратися в собі.

КОЗОРОГИ

Емоції та дратівливість можуть викликати у вас бажання наговорити зайвого. Зорі застерігають вас: не можна відстоювати свої погляди будь-якими засобами.

ВОДОЛІЇ

У вас посиляться підприємницькі здібності. Добре підуть справи, пов'язані з навчанням. Романтичні знайомства вирізнятимуться бурхливим проявом почуттів.

РИБИ

Зараз вам важливо зберегти внутрішню рівновагу та відгородитися від спокус. Не варто приймати остаточних рішень, щоб потім не пошкодувати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень