За страшним парканом у центрі Рівного - незаконне будівництво (ФОТО)

На нього поскаржилися мешканці будинку

У центрі Рівного на вулиці Чорновола біля будинку, де розташований магазин "Лянеш", вже давно стоїть брудний і обдертий паркан, обліплений оголошеннями. 

Мешканці цього будинку звернулися до управління Державного архітектурно-будівельного контролю з проханням перевірити законність встановлення огорожі, адже вона псує зовнішній вигляд будинку.

Деталі перевірки розповів заступник начальника міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Віталій Стасюк:

Інспектори нашого управління здійснили перевірку на вимогу ОСББ цього будинку.

 

За парканом здійснюють будівельні роботи, власниця - Кругляковська. Проте її не можна знайти, оскільки вона ухиляється від отримання повідомлень щодо перевірок.

За словами Віталія Стасюка, скільки ще часу простоїть огорожа – невідомо, ажде перевірку вони можуть здійснювати лише в присутності власниці. А знести паркан можна лише з дозволу суду.

У зв‘язку з тим, що особа, яка встановила паркан, не реагує на повідомлення інспекторів, вони надіслали запит до правоохоронних органів з проханням посприяти у цій ситуації. Поки що ніяких дій з приводу знесення брудного паркану немає.

Фото Світлани Омельчук

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень