Біля каменю на місці майбутнього пам’ятника Степану Бандері в Рівному відбудеться віче

З нагоди Дня захисника України

Його ініціатором є Спілка учасників бойових дій «Українська військова організація».

Розпочнеться захід біля наріжного каменю на місці спорудження пам’ятника Степану Бандері, що на перехресті вулиць Чорновола та Бандери. Про те, що буде там відбуватися, детальніше розповідає керівник Спілки учасників бойових дій «УВО» Сергій Пандрак:

Там відбудеться віче, нагородження наших воїнів, в тому числі посмертно. Там будуть також «колясочники», які зараз лікуються в Клеваньському госпіталі.

Після закінчення віче буде піша хода, в якій братимуть участь як військові, так і небайдужі рівняни. Йтимуть присутні до урочища Видумка, де пройде урочиста молитва. Після цього військові планують відвідати кладовище «Нове», де поховані герої Небесної Сотні та воїни, що загинули в АТО. Їхню пам’ять вшанують молебнем та урочистими пострілами.

Організатори запрошують всіх воїнів з різних батальйонів та бригад прибути на святкування.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень