Під пильним оком Муженка на Рівненському полігоні навчалися резервісти (ФОТО)

На Рівненському полігоні розпочалися бригадні тактичні навчання з залученням військовослужбовців оперативного резерву.

Авіація, танки, бойові машини піхоти, артилерія – все злилося в єдиному потужному гуркоті. Так розпочалися на Рівненському полігоні бригадні тактичні навчання із залученням резервістів, під керівництвом командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Ігоря .Довгань.

[media=69706]

Особливістю навчань є те, що на ряду з контрактниками та мобілізованими військовослужбовцями участь у них, після двотижневих зборів взяли резервісти Збройних Сил.

[media=69707]

З військовослужбовцями оперативного резерву, призваними на двотижневі збори, були організовані та пройдені всі етапи підготовки військовослужбовців, від індивідуальної, до бойового злагодження в складі бригади.

[media=69708]

 «Бригада має неоціненний досвід бойових дій у зоні АТО. На цих навчанням ми максимально відточили свої навички. Ми потужна бойова сила, яка готова виконати будь яке завдання. Звичайно, стати таким потужним з’єднанням вдалося завдяки кропіткій роботі офіцерів управління  всіх ланок, від бригади до оперативного командування включно», - розповів заступник командира танкового батальйону Сергій Корсун

Вінцем зборів стали повномасштабне бригадне тактичне навчання з бойовою стрільбою..

[media=69705]

«Коли в поле виходить вся бригада відчувається її неймовірна міць, сила. Я не уявляю ворога, який міг би нас здолати. Ми налаштовані на перемогу, ми готові йти вперед звільняти наші землі від агресора.» - зауважив  резервіст з позивним  «Чорний».

[media=69704]

За ходом проведення навчань спостерігав Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, та Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Попко.

[media=69703]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень