Сьогодні в місті - свято військових (ФОТО)

Сьогодні у Рівному відбулися урочистості з нагоди 75-річчя 55 окремого полку зв’язку

[media=67048]

На території полку відкрили меморіальну дошку, демонстрували озброєння та військову техніку. Тим часом, у міському Будинку культури військовим вручали нагороди. Серед них і особлива медаль, випущена саме до 75-річчя полку зв’язку, розповідає прес-офіцер Міністерства оборони у Рівненській області Віктор Шубець:

Знак 75-ї річниці, така своєрідна медаль була створена до цієї річниці. Її вручили кращим військовослужбовцям та ветеранам військової частини. На честь свята у військовій частині зібралися ветерани. Під час урочистості було вручено від командувача військ оперативного командування "Захід", від Міністра оборони, від начальника штабу. Було декілька десятків нагород та відзнак за сумлінну службу.

[media=67047]

[media=67046]

Віктор Шубець розповів також, що більшість нагороджених це сержантсько-солдатський склад. З особливою пошаною вояки зустрічали на сцені бійця, який втратив ногу у зоні АТО – йому аплодували стоячи більше трьох сотень присутніх у залі. Нагадаю,  святкують військові ще один ювілей – 25 років з дня складання присяги на вірність українському народу. До слова, це була перша в Україні військова частина, яка це зробила.

[media=67045]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень