Сьогодні в місті - свято військових (ФОТО)

Сьогодні у Рівному відбулися урочистості з нагоди 75-річчя 55 окремого полку зв’язку

На території полку відкрили меморіальну дошку, демонстрували озброєння та військову техніку. Тим часом, у міському Будинку культури військовим вручали нагороди. Серед них і особлива медаль, випущена саме до 75-річчя полку зв’язку, розповідає прес-офіцер Міністерства оборони у Рівненській області Віктор Шубець:

Знак 75-ї річниці, така своєрідна медаль була створена до цієї річниці. Її вручили кращим військовослужбовцям та ветеранам військової частини. На честь свята у військовій частині зібралися ветерани. Під час урочистості було вручено від командувача військ оперативного командування "Захід", від Міністра оборони, від начальника штабу. Було декілька десятків нагород та відзнак за сумлінну службу.

Віктор Шубець розповів також, що більшість нагороджених це сержантсько-солдатський склад. З особливою пошаною вояки зустрічали на сцені бійця, який втратив ногу у зоні АТО – йому аплодували стоячи більше трьох сотень присутніх у залі. Нагадаю,  святкують військові ще один ювілей – 25 років з дня складання присяги на вірність українському народу. До слова, це була перша в Україні військова частина, яка це зробила.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень