На Рівненщину в рамках ротації із АТО повернулися дві групи військових (ФОТО)

Військових ремонтників із зони АТО із хлібом, сіллю та концертом зустріли близько сотні осіб

12 серпня, в рамках ротації особового складу, додому повернулися дві групи військовослужбовців Центральної артилерійської бази озброєння, які понад три місяці виконували завдання на Сході України. Виїзна ремонтна бригада відремонтувала декілька десятків артилерійського озброєння в районах відведення підрозділів. Географія перебування фахівців з відновлення зразків озброєння розтягнулася від Маріуполя до Сєверодонецька. Військових зустрічали близько сотні осіб.

[media=67243]

[media=67242]

За якісно виконані завдання в зоні проведення АТО підлеглим подякував заступник начальника Центральної артилерійської бази озброєння підполковник Дмитро Яцків. Він привітав підлеглих, вручивши їм грамоти та погони з черговими військовими званнями.

Найбільшим подарунком для солдата за контрактом Миколи Васильчука, який теж щойно побачив домівку, стала його новонароджена донечка. Дівчинка народилася, поки батько був у зоні бойових дій.

[media=67244]

Зведений підрозділ під керівництвом офіцера з позивним «Койот» вже не вперше показує свій професіоналізм та сумлінне ставлення до виконання завдань під час супроводу військових колон з боєприпасами, охорони і оборони військових складів у зоні проведення антитерористичної операції.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень