На рівненському полігоні підірвалися військові

Усі семеро потерпілих госпіталізовані

Як стало відомо Радіо Трек з власних джерел, 9 вересня близько 14 години на військовому полігоні в Новій Любомирці з невстановлених поки причин у автомобілі вибухнула граната РПГ-18.

Внаслідок вибуху постраждали семеро військовослужбовців. Інформацію підтвердили в ОК "Захід".

За словами речника Анатолія Прошина, попередньо встановлено, що

під час проведення занять з тактичної підготовки, військовослужбовець призваний на збори внаслідок необережного поводження з РПГ-18, грубо порушив заходи безпеки. Своїми діями створив небезпечну ситуацію, як для себе особисто так і для оточуючих військовослужбовців.

Внаслідок чого, військовослужбовці, які находились поруч з ним також отримали поранення.

Йому та товаришам допомогло те, що всі вони перебували в засобах індивідуального захисту - касках та бронежилетах.

Анатолій Прошин запевняє, що кваліфікована медична допомога була надана військовим ще одразу на полігоні.

Після детонації усі навчання тут були припинені, а згодом, решті військововслужбовців вкотре нагадали про правила безпеки у поводженні зі зброєю.

Нині четверо потерпілих перебувають у Рівненському військовому госпіталі.

За словами головного лікаря установи Олексія Кльонова,

двох військовослужбовців відправили на лікування до столиці через вузькопрофільність травм - вони офтальмологічні. Одного військового у стані середньої важкості транспортували на лікування у Львів.

Четверо вояків, що продовжують лікування у Рівному, у задовільному стані - запевняє Олексій Кльонов.

Що ж до інциденту на полігоні, його обставини встановлює військова служба правопорядку, проводиться службове розслідування, дані внесені до Єдиного реєстру досудових рослідувань за ч.2 ст.414 КК України "Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення" за фактом отримання вогневого поранення військовослужбовцями.

.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень