Військових резервістів Рівненщини викличуть на полігон

Тут для них організують у вересні збори.

Як повідомили з прес-центру оперативного командування "Захід", збори влаштують для військовослужбовців-резервістів, які мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

Резервістам обіцяють здійснити компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотньому напрямку і виплачувати добові (відповідно до військових звань). Також їм виплатять грошову винагороду, згідно із військовим званням, за результатами виконання програми підготовки.

В ОК "Захід" наголосили, що, згідно з рішенням Президента України, потреби у проведенні сьомої хвилі часткової мобілізації немає. Адже наше військо переходить на контрактну службу, і більшу частину Збройних Сил України нині складають військовослужбовці, які служать за контрактом.

Нагадаємо, що ми писали про те, як у центрі Рівного на роликах каталися десантники.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень