Півтисячі демобілізованих Рівненщини мають отримати путівки на оздоровлення

Із такими результатами завершився місячник «Дні здоров’я для учасників АТО»

На сьогодні в області нараховується 3373 демобілізованих військовослужбовців. Із запрошених на профілактичні медичні огляди було оглянуто 2139 (63,4%) учасників АТО.

У  «Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни» проліковано 73 учасники АТО. За результатами диспансеризації оформлено 514 довідок для одержання путівок на санаторно-курортне лікування, що становить 24 % від кількості осіб, які пройшли медичний огляд.

Найбільша кількість їх припала на Сарненський, Острозький, Костопільський райони та місто Рівне. 

За повідомленням Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни Андрія Бурачика, упродовж червня в лікувально-профілактичних закладах у співпраці із відділами соціального захисту населення було проведено низку заходів, спрямованих на діагностику та лікування учасників антитерористичної операції у рамках місячника «Дні здоров’я для учасників АТО».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень