Рівненські військові прокоментували свою причетність до нападу на офіс «Інтера»

Зокрема, офіційна позиція 30-тої окремої механізованої Новоград-Волинської й Рівненської бригади Збройних сил оприлюднена у соцмережах

30-та окрема механізована Новоград-Волинська й Рівненська бригада Збройних сил спростовує заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про причетність її діючих і колишніх військовослужбовців до подій в офісі телеканалу 4 вересня.

Про це сказано в повідомленні на сторінці бригади у Facebook

Учора з вуст міністра внутрішніх справ Авакова пролунало нічим не підтверджене повідомлення про участь військовослужбовців 30 ОМБР у подіях навколо телеканалу "Інтер". Військовослужбовці 30 ОМБР гідно і з честю виконують бойові завдання в певних районах, тому не мають часу й корисливої мети в сумнівних акціях, - сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, подібні заяви не тільки компрометують і дискредитують чесне ім'я цього підрозділу, а й збільшують кількість спроб дестабілізувати ситуацію в країні, над чим активно працюють спецслужби Росії.

Як повідомляли Українські Новини, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про причетність до підпалу телеканалу "Інтер" учасників антитерористичної операції, колишніх військовослужбовців 30-ї окремої механізованої Новоград-Волинської й Рівненської бригади Збройних сил.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень