Рівненські військові прокоментували свою причетність до нападу на офіс «Інтера»

Зокрема, офіційна позиція 30-тої окремої механізованої Новоград-Волинської й Рівненської бригади Збройних сил оприлюднена у соцмережах

30-та окрема механізована Новоград-Волинська й Рівненська бригада Збройних сил спростовує заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про причетність її діючих і колишніх військовослужбовців до подій в офісі телеканалу 4 вересня.

Про це сказано в повідомленні на сторінці бригади у Facebook

Учора з вуст міністра внутрішніх справ Авакова пролунало нічим не підтверджене повідомлення про участь військовослужбовців 30 ОМБР у подіях навколо телеканалу "Інтер". Військовослужбовці 30 ОМБР гідно і з честю виконують бойові завдання в певних районах, тому не мають часу й корисливої мети в сумнівних акціях, - сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, подібні заяви не тільки компрометують і дискредитують чесне ім'я цього підрозділу, а й збільшують кількість спроб дестабілізувати ситуацію в країні, над чим активно працюють спецслужби Росії.

Як повідомляли Українські Новини, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про причетність до підпалу телеканалу "Інтер" учасників антитерористичної операції, колишніх військовослужбовців 30-ї окремої механізованої Новоград-Волинської й Рівненської бригади Збройних сил.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень