Килими на стінах – модний тренд чи засіб енергозбереження

В рамках енергоефективності вигідніше все ж стелити килим на підлогу

Відповідь на ці та інші запитання щодо впровадження енергоефективності в житті рівнян дали представники громадської мережі «Опора»

Відбулося це в рамках проведення міні-семінару в Рівненському обласному Центрі Зайнятості. Такі тренінги для безробітних активісти проводять щомісяця.

Присвячені ці заняття роз’ясненню методів енергоефективності, що допоможуть людям економити в себе вдома.

Зокрема, розповіли активісти про те, якими енергозберігаючими пристроями можуть користуватися рівняни, за допомогою яки методів ми можемо зекономити кошти. До прикладу, в ванній варто встановити лічильник, аби сплачувати лише за ту воду, яка реально споживається. Також на кухні не варто ставити холодильник біля плити.

Розповіла представник «Опори» Олена Чудінович і про те, чому не варто ставити мобільний телефон на зарядку на всю ніч:

Навіть 80%  достатньо для того, щоб телефон нормально функціонував. Ми зарядили на 80-90 %, і, якщо не хочемо чекати далі, виймаємо з розетки. Оскільки, кожен раз телефон розряджається, а ввімкнутий в зарядний пристрій він підзаряджається – розряджається, підзаряджається –розряджається, і це така процедура відбувається аж до самого ранку. І ми цим дуже псуємо батарею і використовуємо зайву електроенергію

Також розповіла активістка і про те, що для збереження тепла вигідно стелити на підлогу килими. Однак, чи ефективно вішати їх ще й на стіни – вона не знає.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень