На Рівненщині затримано банду автограбіжників

Трьом молодикам загрожує до 6 років ув'язнення

За наявними даними досудового розслідування, зловмисники проникали у салони автомобілів, розбиваючи віконне скло, та викрадали грошові кошти, документи та інші цінності.

Трьох молодиків було затримано піcля чергового злочину, який ті вчинили вночі 03.09.2016 поблизу кафе «Чайка» у с. Корнин на автодорозі Київ-Чоп, пограбувавши місцевого жителя.

Того ж дня зловмисникам за погодженням із Рівненською місцевою прокуратурою оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна, тобто грабіж, за попередньою змовою групою осіб).

За вказане кримінальне правопорушення санкція статті КК передбачає  покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень