Через розплідник мастифів на міську владу хочуть подати до суду

Таку заяву зробила ВГО «Кінологічна спілка України»

Представники цієї організації звернулися до Рівненської міської ради з заявою, в якій вказали, що прийняте 21 липня рішення міської ради про заборону розводити середніх, великих та бійцівських собак на території міста не є правомірним. Далі деталі заяви та ситуацію коментує радник міського голови Олександр Джигирей:

Як стверджує Кінологічна спілка України, прийняте рішення Рівненською міською радою від 21 липня порушує законодавство України та права власників тварин, а тому («Кінологічна спілка України» - прим. ред.) просить нас, міську владу, відмінити зазначене рішення. В іншому разі ми будемо змушені звернутися до суду. Тобто, міська влада стоїть на захисті громадян, а нас за це збираються судити.

Однак, відомою є інформація й про те, що власник скандального розплідника маститів Юрій Бойко входить до складу вищезгаданої спілки, і, можливо, саме за допомогою такого звернення намагається відстояти свої права.

Нагадаємо, на черговій сесії міської ради було прийнято мораторій на розведення середніх, великих та бійцівських собак на території міста Рівне.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень