ON-LINE

У Рівному восени здешевшає гречка

неділя, 04 вересня 2016
А подрожчають овочі та свинина

Восени в Україні знизяться ціни на гречку і виростуть ціни на овочі та свинину. Про це розповів генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, повідомляє "Кіев.Правда".

Він зазначив, що за період з 19 по 31 серпня ціни на гречку знизилися на 1,2 гривні до 31,2 гривень / кг. За півтора місяці ціна на гречку знизилася на 7 гривень і нині становить 31,2 гривні / кг. За його прогнозами, слід очікувати подальшого зниження цін на цей продукт.

За період з 19 по 31 серпня також спостерігалося зниження цін на моркву, цукор і яйця. Ціни на цукор знизилися на 0,2 гривні до 13,4 гривень / кг, на яйця - на 0,3 гривні до 12,5 гривні / десяток, на моркву - на 0,2 гривні до 4,27 гривень / кг.

У той же час в зазначений період спостерігалося зростання цін на свинину, капусту і цибулю. Ціни на свинину зросли на 1%, або 1 гривню і зараз в середньому складають 70 гривень / кг. Дорошенко зазначив, що підвищення цін на свинину відповідає світовому тренду: в світі ціни на свинину також виросли на 1%. Зростання цін на капусту склав 0,2 гривні - до 3 гривень / кг. Ціна на цибулю зросла на 0,2 гривні до 4,84 гривні / кг.

"У вересні ми побачимо стабільне зростання цін на овочі - до 7%", - прокоментував Дорошенко. У той же час він зазначив, що ціни на борошно, хліб і макарони збереглися на колишньому рівні.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного