Більша зарплата – Близнятам, непередбачені витрати – Терезам: гороскоп на 24 січня

А Рибам треба знати міру у всьому

ОВНИ

Ви здатні справити на керівництво прекрасне враження, чесно та сумлінно виконуючи свою справу. Готовність наполегливо працювати й розвивати навички гарантує вам успіх.

ТЕЛЬЦІ

Незважаючи на те, що характер у Тельців спокійний, ухваливши рішення (може, й неправильне), вони його навряд чи змінять. А цього дня потрібно проявити гнучкість.

БЛИЗНЯТА

Високих результатів цього дня можна досягти лише завдяки працелюбності. Тому, не відволікайтеся від професійних справ і матимете не лише чисте сумління, але й більшу зарплату.

РАКИ

Через сором'язливість ви можете відмовитися від допомоги, що не найкращим чином позначиться на ваших справах.  Розраховуйте на підтримку.

ЛЕВИ

Починається новий етап життя. Постарайтеся завершити важливі справи і вирішити давні суперечки, щоб зосередитися виключно на нових завданнях.

ДІВИ

Вас дратуватимуть порожні розмови та ледачі колеги. Віддайте перевагу роботі, навіть якщо немає нагальних справ.

ТЕРЕЗИ

Цього дня можливі непередбачені витрати. Крім того, обіцяну фінансову винагороду доведеться довго чекати.

СКОРПІОНИ

День символізує рішучість і самовпевненість, а тому ви можете припуститися помилки. Добре думайте, перш ніж прийняти рішення, та уникайте інтриганів.

СТРІЛЬЦІ

Цей день посилить ваші консервативні нахили. Замість пошуку нових шляхів і концепцій ви віддасте перевагу перевіреним методам, які можуть віддалити вас від мети.

КОЗОРОГИ

Закохані представники знаку навряд чи наважаться висловити свої почуття. Але спробуйте зробити так, щоб партнер відчув тепло вашого гарячого та вірного серця.

ВОДОЛІЇ

Дійте тут і зараз. Така позиція сприяє безпомилковій діяльності. Намагайтеся насолоджуватися тим, що маєте, не будуючи грандіозних планів.

РИБИ

Дотримуйтеся у всьому міри, навіть у своїй старанності та відповідальності, інакше ризикуєте стати нудною особою, нездатною зайнятися якоюсь творчою справою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень