Велика пристрасть – Дівам, приємні враження – Водоліям: гороскоп на 17 січня

А Риби можуть почути несподівані зізнання

ОВНИ

Вам захочеться розважитися, зняти напругу. Вам це потрібно, тому розслабтеся. Але без фанатизму.

ТЕЛЬЦІ

Не впустіть шанс, який подарує вам цей день. Будьте уважними і не відмовляйтеся від запрошень.

БЛИЗНЯТА

Цього дня ви зможете задовольнити свої амбіції. Деякі з ваших планів почнуть втілюватися у життя. Щодо особистого, то можуть виникнути непорозуміння, які дозволять краще розібратися у собі.

РАКИ

Не чіпляйтеся до людей з претензіями, бо вам можуть дати гідний опір. Ваша постійна критика вже добряче дратує оточуючих.

ЛЕВИ

Вам буде важко спілкуватися з коханими. Намагайтеся не конфліктувати через дурниці і більше слухайте свого партнера.

ДІВИ

Вас чекає велика пристрасть. Особисте життя круто зміниться, а в собі ви відкриєте те, про що й не здогадувалися.

ТЕРЕЗИ

Цього дня навколо буде багато метушні, тому буде важко зібратися з думками та спланувати свій час. Комусь потрібна буде ваша порада – намагайтеся вникнути в питання та допомогти.

СКОРПІОНИ

Ви можете отримати цікаву пропозицію і вам доведеться обирати між важливими зустрічами та звичними домашніми посиденьками. Зорі радять обрати зустрічі, оскільки від цього залежатиме ваша кар’єра.

СТРІЛЬЦІ

Вам потрібно покращити відносини з людьми, від яких залежить втілення ваших планів. Ви трохи приндитеся останнім часом і це їм відверто не подобається.

КОЗОРОГИ

Можливі непорозуміння з рідними, але ви зможете владнати ситуацію у найкоротші терміни. У любовних справах вас чекають приємні сюрпризи.

ВОДОЛІЇ

Не беріть на себе зайву відповідальність. В особистих стосунках вам потрібно бути стриманими та м’якими. День подарує багато приємних вражень.

РИБИ

Вас чекає напружений день, тому нічого глобального планувати не треба. Захистіть себе від махінацій і спокус. Можливі пристрасні зізнання у коханні від людини, в якій ви бачите лише друга.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень