ON-LINE

Охочих змінити місце голосування у Рівному побільшало

вівторок, 16 квітня 2019
Порівняно з першим туром виборів Президента майже на дві сотні осіб
Фото надали слухачі «Радіо Трек»

У Рівному завершили приймати заяви про тимчасову зміну місця голосування у другому турі виборів Президента. У міськвідділ ведення Державного реєстру виборців, напередодні активно зверталися з заявами члени виборчих дільниць, які змінювали місце голосування, щоб здійснити волевиявлення на дільниці де вони працюватимуть.

Прикметно, що у другому турі охочих змінити місце голосування більше, говорить начальник міського відділу Держреєстру виборців Анна Зелінська:Тимчасова зміна місця голосування – 2228 заяв. В першому турі зміна місця голосування було 2050 заяв, і виборчий процес тривав три місяці. А до другого туру на цю роботу було 5 днів і 2228 заяв.

Головним чином з заявами зверталися громадяни України які працюють у Рівному, проте офіційно у місті не зареєстровані, і як обґрунтування для зміни місця голосування подавали довідку з місця роботи.

Сьогодні у Держреєстрі сформують списки виборців і вже 18 квітня їх передадуть на дільниці. Крім того, тут мають сформувати й список виборців які голосуватимуть на спецдільницях, зокрема у лікарнях міста.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного