Квитки на дебати між Зеленським і Порошенком уже надійшли у продаж

Вартість від 80 гривень

Колаж РБК-Україна

На популярній платформі безкоштовних оголошень OLX ще з учорашнього вечора почали продавати квитки на дебати на стадіон «Олімпійський». Про це повідомляють кілька загальноукраїнських видань.

Видання «РБК-Україна» пише, що  ціни "квитків на дебати" коливаються у межах 80-200 грн. При цьому автори оголошень не пропонують жодної інформації про те, коли пройдуть дебати, які місця вказані на квитках, і власне як взагалі виглядають квитки тощо.

Заскрінили одне з таких оголошень і журналісти BBC-News Україна.

"НСК "Олімпійський", два кандидати, прямий ефір, незавчені тексти без перерви на рекламу і ТИ, який зможе задати питання прямо", - пропонує загадковий підприємець, який "продає" віртуальні квитки за 180 грн.

Скрін «BBC-News Україна»

Звичайно, подібні пропозиції публікують шахраї. Їхні оголошення є фейковими, їх інтернет-ресурси моментально блокують. На момент підготовки публікації ми не знайшли жодного подібного оголошення на OLX.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень