Батьки обурилися, що їхні діти вдома хочуть спілкуватися українською. За це вимагають звільнити вчительку (ФОТО)

А також за те, що розповідає другокласникам про війну на Донбасі та про те, що Росія - ворог

Вікторія Жданова

Конфлікт розгорівся в Дніпрі, в школі №137.

Частина батьків учнів вимагають відсторонити від роботи вчительку початкових класів Вікторію Жданову за її проукраїнську позицію.

Вчитель розповідає дітям на своїх уроках про те, що Росія – ворог і агресор, а також про те, що необхідно спілкуватися українською мовою, як цього вимагають закони України.

Мама одного з учнів Олександра Лобанова, яка наполягає на заміні вчительки,

телефоном розповіла журналістам Українського радіо Дніпро про своє занепокоєння тим, що її син-другокласник «бачить всюди ворогів, у Криму, у Луганську, в Росії, і він не хоче розмовляти російською, бо не хоче підтримувати ворогів».

Батьки, які незгодні з позицією вчительки, обурені тим, що їхні діти хочуть вдома спілкуватися українською. Кажуть, в районі Дніпра, де вони проживають, нібито 80% російськомовних українців. Тому вони хочуть, щоб вчителя замінили.

Вікторія Жданова з військовослужбовцем

Правозахисниця Христина Головачова в коментарі Суспільному сказала, що в діях Вікторії Жданової як вчительки немає жодних порушень. Педагог чітко, за нормами закону впроваджує у свою роботу концепцію національно-патріотичного виховання.

До речі, в концепції національно-патріотичного виховання є розділ, котрий стосується національного виховання дітей навіть старшого дошкільного віку. Це діти 5-6 років.

На захист педагога стала і дирекція школи, і міськрада Дніпра.

Директор школи № 137 Ірина Гайдар зізнається, що до викладача претензій з професійної точки зору немає. Навчальний процес організований правильно, а на своїх уроках вона дотримується державної політики і нічого не порушує.

Що учитель каже неправильно? Хто буде заперечувати, що у нас сьомий рік йде війна? На сході досі стріляють і гинуть герої. Те, що викладач прищеплює любов до української мови, я вважаю, це плюс.

Водночас директор попросила Вікторію Жданову не коментувати висловлювання батьків та їхні політичні погляди у Viber.

В департаменті гуманітарної політики міськради Дніпра заявили, що методика викладання Вікторії Жданової повністю відповідає рекомендаціям Міністерства освіти і науки.

Втім, скандал спричинив хвилю образ на адресу вчительки у соцмережах:

Джерела: Суспільне, 49000

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень