Астрологиня назвала знаки Зодіаку, які можуть зруйнувати чуже життя

Хтось з легкістю, а хтось — випадково

Заведено вважати, що кожен із нас повинен жити власним життям і не посягати на чуже.

Однак насправді так буває далеко не завжди: астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки, представники яких — через заздрощі або з якоїсь іншої причини — можуть зруйнувати чуже життя.

Овен

Овнів — і це ні для кого не секрет — вирізняє рідкісна запальність: вони спалахують, як сірники, і в цей момент здатні на будь-який — навіть дуже ризикований — крок. Правда представники знака заспокоюються дуже швидко, але за той час, протягом якого вони перебувають у стані роздратування, здатні накоїти багато різних бід.

Наприклад, їм нічого не варто видати таємницю людини, яка, бувши оприлюдненою, може зруйнувати її життя.

Близнюки

Близнюків, попри їхню товариськість і доброзичливість, часто називають головними брехунами Зодіаку. Обдурюють вони з різних причин, але часто їхня брехня може найнегативнішим чином позначитися на житті інших людей — простіше кажучи, зруйнувати їхнє життя.

Так, розповівши чоловікові подруги про зраду, яка нібито була, вони можуть спровокувати в її родині конфлікт. І навіть, якщо з'ясується, що йдеться про банальну обмову, з великою часткою ймовірністю це може спричинити розлучення.

Скорпіон

Скорпіони — наймстивіший знак зодіаку, який нічого нікому не пробачає і не забуває. До того ж діють вони не одразу, відкладаючи помсту до того особливого моменту.

Представники знака заздалегідь дізнаються, чим саме можна сильніше вколоти людину, яка їм досадила, а потім вичікують, щоб вдарити саме в той момент, коли кривдник цього абсолютно не очікує.

Джерело — ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень