Астрологи назвали найбільших диваків за знаком Зодіаку

Іноді просто незбагненні

Часом люди роблять вчинки, що, на перший погляд, не несуть за собою жодної логіки. Але насправді все серйозніше. Не виключено, що тут втрутились зорі.

Отже, до вашої уваги Топ-5 найдивніших знаків Зодіаку

Іноді їхня поведінка - просто незбагненна.

Близнята

Представники цього знаку активні і товариські, вони можуть бути милими і навіть здаватися цілком адекватними, якщо хочуть сподобатись співрозмовнику або обернути ситуацію на свою користь. Але вони одразу змінюються, як тільки отримують бажане. Близькі знайомі Близнят знають, наскільки вони бувають некерованими і здатними на дивацтво. А ще їх легко образити і не помітити цього, зате потім вони будуть довго пригадувати вам цю дрібницю.

Рак

Зазвичай Раки тактовні і толерантні, проте іноді у них бувають перепади настрою, що вганяють оточуючих в ступор. Вони можуть бути цілком доброзичливі, бадьорі і сповнені креативних ідей, а вже через хвилину – сидіти похмурі і пониклі. Раки самі часом втомлюються від своїх емоційних гойдалок і не можуть пояснити причини їх виникнення навіть для себе.

Терези

Терези завжди сумніваються у своїх діях, насилу приймають рішення, по кілька разів прокручують в голові варіанти розвитку подій, навіть якщо справа досить проста. А ще вони мають добре розвинену інтуїцію і часом аж екстрасенсорні здібності.

Скорпіон

Скорпіони славляться поганим характером і умінням маніпулювати оточуючими. А ще вони легко дозволяють собі дивацтва – адже їм абсолютно все одно, що про них думають інші. Їхня ексцентричність лише посилює своєрідний підхід до життя і вміння перевернути все з ніг на голову.

Водолій

Саме під цим знаком народжується найбільше геніїв і диваків. Часто Водолії абсолютно щиро вірять в прикмети, містику та різну езотерику. До того ж з цих питань з ними краще не вступати в дискусії – їхні аргументи заженуть у ступор найвправнішого дебатера-прагматика.

Джерело: Ukr.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень