Активісти «Рівне Разом» вимагають від міської влади відновити пільговий проїзд у громадському транспорті

Оскільки в інших містах уже відновили

Громадська організація «Рівне Разом» вимагає у міської влади скликати комісію ТЕБ і НС та прийняти рішення про відновлення безоплатного проїзду у громадському транспорті Рівного для пільговиків (пільгових категорій населення).

Крім того, активісти вже розпочинають збір підписів на підтримку вимоги відновлення пільгового проїзду у рівненському громадському транспорті.

Нагадаємо, з початку карантину міська влада Рівного скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пільгових категорій населення.

«У Рівному дуже багато людей обурені тим, що діє заборона на пільговий проїзд у громадському транспорті. Ці люди звертаються до нашої громадської організації, телефонують у громадську приймальню з проханням допомогти.

 

Саме тому ми розпочали збір підписів з вимогою до місцевих чиновників відновити право на пільговий проїзд для пенсіонерів, інвалідів та інших пільговиків у громадському транспорті. Ми не можемо залишитись осторонь. Тому вимагаємо у міської влади скликати комісію ТЕБ та НС та прийняти відповідне рішення»,- коментує ситуацію голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

В ГО «Рівне Разом» наголошують, що станом на 1 серпня пільговий проїзд відновлено у Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Ужгороді, Хмельницькому, Львові та Чернівцях. Натомість, Рівне досі залишається єдиним обласним центром Західної України, де пільговий проїзд скасований. За словами активістів «Рівне Разом»:

Подібна ситуація в умовах економічної та соціальної кризи - неприпустима, адже міська влада обмежує рівнян у їхніх правах.

Якщо ж міська влада ігноруватиме розв'язання проблеми, громадська організація  «Рівне Разом» та громада вдаватимуться до проведення акцій протесту та звернення до вищого керівництва держави.

Текст вимоги читайте нижче:

 

ВИМОГА ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ РІВНОГО

ВІДНОВИТИ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Громадська організація «Рівне Разом» звертається до міського голови Рівного Володимира Хомка з вимогою ВІДНОВИТИ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ. Наша організація звертається до міського голови з вимогою найближчим часом скликати комісію ТЕБ і НС з метою ухвалення відповідного рішення в інтересах рівнян.

Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли за умов карантину та економічної і соціальної кризи міська влада обмежує рівнян у їхніх правах. Нагадуємо, що прямим обов’язком органів місцевого самоуправління є захист прав та інтересів громадян.

У випадку подальшого ігнорування існуючої проблеми міською владою,    ГО «Рівне Разом» та рівняни залишають за собою право на протестні акції та звернення до вищого керівництва держави.

Довідка. У Житомирі пільговий проїзд відновлено з 22 травня, у Тернополі з 25 травня, у Івано-Франківську з 25 травня, у Луцьку з 1 червня, в Ужгороді з 2 червня, в Хмельницькому з 12 червня, у Львові з 9 липня, у Чернівцях з 14 липня.

Таким чином, наразі Рівне залишається єдиним обласним центром Західної України, де ігноруються права соціально незахищених громадян. 

ДОВІДКА

Пільговий проїзд у громадському транспорті для всіх пільгових категорій було обмежено на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Як правило, рішення про це ухвалювали на засіданнях міських комісій ТБ і НС або міськвиконкомів. 

 

Станом на 1 серпня, пільговий проїзд у громадському транспорті для пільгових категорій відновлено у:

-       Житомирі з 22 травня з часовими обмеженнями до 10-ї і після 16-ї години, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 травня;

-       Тернополі з 25 травня, де рішення щодо скасування пільгового проїзду взагалі не ухвалювали, а з цього моменту міська влада просто відновила роботу усього громадського транспорту міста

-       Івано-Франківську з 25 травня, аналогічно як і у Тернополі;

-       Луцьку з 1 червня, аналогічно як і у Тернополі;

-       Ужгороді з 2 червня;

-       Хмельницькому з 12 червня, відповідно до рішення міськвиконкому від 11 червня;

-       Львові з 9 липня, відповідне рішення було ухвалено на засіданні міської ТБ і НС 8 липня;

-   Чернівцях з 14 липня, де міська влада уклала нові договори з міськими перевізниками.

Таким чином, наразі Рівне залишається єдиним обласним центром Західної України, де пільговий проїзд досі скасовано. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень