ON-LINE

Аби Рівне не було «базаром»: міську владу просять впорядкувати фасади будинків у центрі

вівторок, 26 березня 2019
Адже вони псують вигляд міста
Фото ілюстративне

Днями на сайті міської ради з’явилася нова петиція. Рівнянин Дмитро Гунько пропонує розробити на усі будники у центральній частині міста паспорти опорядження.

Подаємо повний текст звернення без змін:

Якщо хтось захоче вивести квартиру на першому поверсі у комерцію (а це рано чи пізно станеться), щоб був документ, який зобов’яже його зробити в певних рамках та в конкретному вигляді. Цим самим зможемо уникнути псування фасадів, які не вписуються в інтер’єр міста. 

 

Також зобов’язати приміщення, які є, привести в той вигляд, який не псуватиме вигляд будинку і не робитиме місто у вигляді базару (згідно паспорту опорядження, який буде зроблений на будинок). 

 

А при прийнятті рішення по опорядженню брати з будинків представників (з будинку по якому будуть створювати документ), які, можливо, будуть вносити свої корективи і побажання. Також цим представникам дати можливість контролювати весь процес - від створення макету до контролю підписання в архітектурі.

Підтримати петицію можна до 10 травня.

До слова, паспорт опорядження фасадів будівлі (паспорт зовнішнього оздоблення) - це комплект документів, який визначає опоряджувальні матеріали (назву матеріалу, фактуру та колір). Він є невід'ємною частиною проекту капремонту або термомодернізації будівлі, що передбачає утеплення зовнішніх стін з їх подальшим опорядженням і заміну вікон та зовнішніх дверей.

Між тим, раніше питання упорядкування фасадів будинків у центрі міста уже розглядали в управлінні містобудування. Тоді фахівці дійшли висновку, що їх потрібно зробити типовими. Це стосувалося, зокрема, будинків на вулицях Міцкевича, Директорії та проспекті Миру.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного