Аби дати з/п медикам, протитуберкульозні санаторії та лікарні Рівненщини приєднають до інших

Реорганізація розпочалась

Зліва - "Новостав", справа - Костопіль

Реорганізація полягає у їхньому приєднанні до профільних високоспеціалізованих закладів, аби мати можливість здійснювати оплату праці медичним працівникам, що працюють у цих закладах, пояснив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник:

- Процес розпочато зі Страшівською та Острожецькою протитуберкульозними лікарнями.

 

На наступних комісіях обласної ради будуть розглядати процес реорганізації Козинського дитячого санаторію, санаторію дитячого «Новостав», а також протитуберкульозного санаторію міста Костопіль.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Нагадаємо, без фінансування з Національної служби здоров'я Україні з 1 квітня залишилися три комунальних санаторії на Рівненщині: дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський», протитуберкульозний санаторій «Новостав» та протитуберкульозний санаторій в Костополі.

Колективи там – другий місяць без зарплатні, влада області відразу заявила про те, що розглядає варіант оптимізації чи реорганізації.

Як зазначав раніше заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк на 9 місяців 2020 року обсяг фінансування з НСЗУ за надані послуги «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» становитиме 6,8 млн грн. Ця сума значно менше потреби закладу, яка відповідно до розрахунків складає 52 млн грн.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень