Аби дати з/п медикам, протитуберкульозні санаторії та лікарні Рівненщини приєднають до інших

Реорганізація розпочалась

Зліва - "Новостав", справа - Костопіль

Реорганізація полягає у їхньому приєднанні до профільних високоспеціалізованих закладів, аби мати можливість здійснювати оплату праці медичним працівникам, що працюють у цих закладах, пояснив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник:

- Процес розпочато зі Страшівською та Острожецькою протитуберкульозними лікарнями.

 

На наступних комісіях обласної ради будуть розглядати процес реорганізації Козинського дитячого санаторію, санаторію дитячого «Новостав», а також протитуберкульозного санаторію міста Костопіль.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Нагадаємо, без фінансування з Національної служби здоров'я Україні з 1 квітня залишилися три комунальних санаторії на Рівненщині: дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський», протитуберкульозний санаторій «Новостав» та протитуберкульозний санаторій в Костополі.

Колективи там – другий місяць без зарплатні, влада області відразу заявила про те, що розглядає варіант оптимізації чи реорганізації.

Як зазначав раніше заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк на 9 місяців 2020 року обсяг фінансування з НСЗУ за надані послуги «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» становитиме 6,8 млн грн. Ця сума значно менше потреби закладу, яка відповідно до розрахунків складає 52 млн грн.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень