Аби дати з/п медикам, протитуберкульозні санаторії та лікарні Рівненщини приєднають до інших

Реорганізація розпочалась

Зліва - "Новостав", справа - Костопіль

Реорганізація полягає у їхньому приєднанні до профільних високоспеціалізованих закладів, аби мати можливість здійснювати оплату праці медичним працівникам, що працюють у цих закладах, пояснив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник:

- Процес розпочато зі Страшівською та Острожецькою протитуберкульозними лікарнями.

 

На наступних комісіях обласної ради будуть розглядати процес реорганізації Козинського дитячого санаторію, санаторію дитячого «Новостав», а також протитуберкульозного санаторію міста Костопіль.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Нагадаємо, без фінансування з Національної служби здоров'я Україні з 1 квітня залишилися три комунальних санаторії на Рівненщині: дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський», протитуберкульозний санаторій «Новостав» та протитуберкульозний санаторій в Костополі.

Колективи там – другий місяць без зарплатні, влада області відразу заявила про те, що розглядає варіант оптимізації чи реорганізації.

Як зазначав раніше заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк на 9 місяців 2020 року обсяг фінансування з НСЗУ за надані послуги «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» становитиме 6,8 млн грн. Ця сума значно менше потреби закладу, яка відповідно до розрахунків складає 52 млн грн.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень