Люблять лише себе: головні егоїсти за знаком Зодіаку

Краще їх оминати «10 дорогою»

Близнята

Близнята зазвичай комунікабельні та легкі на підйом, про те, що криється в їхніх думках, ніхто точно не може знати. На першому місці в житті - вони самі.

Близнята можуть любити когось крім себе, але їх партнер завжди буде на другому місці. Їм складно п’єдестал ділити ще з кимось.

Телець

Тельці надзвичайно привабливі й харизматичні. Вони люблять демонструвати свої кращі риси та зовнішність.

Якщо ви зможете змиритися з їхнім самолюбством, то можете спробувати будувати з ними стосунки. Вони вміють дбати про рідних та близьких людей, проте вони не вміють визнавати своєї неправоти. 

Лев

Самолюбство й егоїзм ходить «нога об ногу» з Левами по життю. Вони по праву вважають себе найкращими. Леви в першу чергу думають про себе й про свої справи.

Досягають Леви великих висот в кар’єрі й особистісному розвитку, бо по життю вони для себе на першому місці. Їхній впевненості в собі можна просто позаздрити, але з ними перебувати у відносинах не так просто.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень