Любовний гороскоп на липень для всіх знаків Зодіаку

Дівам - приємні сюрпризи, а Стрільцям - пристрасні ночі

Гороскоп на травень для всіх знаків Зодіаку

Астролог склав любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на липень 2021. Другий місяць літа приготував одним - спекотні ночі, а іншим - романтичні побачення. 

Овен

Вам слід придивитися до оточення - швидше за все, потрібна людина поруч з вами, а ви не помічаєте. Для тих хто вже у відносинах, потрібно ініціативу брати у свою руки. Постарайтеся бути менш вимогливими й просто підтримати, піклуватися й кохати свого партнера.  

Телець

Вам в липні захочеться ввести ясність у стосунки. Будьте сміливі й озвучте все, що вам «накипіло» своєму партнеру. Лише за допомогою щирості й відкритості вам вдасться зберегти те що маєте й покрасити відносини. Для тих хто самотній вибудувати відносини в липні буде складно, багато справ й робота займатимуть практично весь ваш час.

Близнюки

Постарайтеся всі труднощі, які виникають в стосунках вирішувати з партнером, а не радитись з друзями й близькими. Вам слід довіритися коханій людині й бути чесними у своїх бажанням. Саме час відправитися на спільний відпочинок, а ще урізноманітнити сексуальне життя.

Рак

Липень ідеально підходить для ваших любовних втіх й експериментів з коханою людиною. Уникайте ревнощів і постарайтеся приділяти більше часу сім'ї. Ті хто ще не в стосунках слід бути уважнішими до нових знайомих, серед них може бути саме ваша друга половинка.

Лев

В першій половині місяця постарайтеся не з’ясовувати стосунки за коханою людиною. Знайти компроміс вам буде складно, а ось зіпсувати відносини маєте всі шанси. З середини липня ви зможете сміливо налагоджувати особисте життя. В цей період чудово відправитися в спільну подорож з коханою людиною або постарайтеся більше проводити часу разом.

Діва

Вас слід у свою поведінку додати трохи ніжності по відношенню партнера й тоді ви отримаєте приємні сюрпризи. Не забувайте говорити про свої почуття й озвучувати свої побажання. Розв'язувати важливі питання з партнером краще постарайтеся в другу половину місяця.

Терези

Вам в липні лід добрячи обдумувати свої рішення й слова щодо партнера. В особистому житті ви зможете знайти кохану людину, з якою можете сміливо кидатися у вир почуттів. Для тих, хто має другу половинку, то зможе для себе відкрити з нової сторони партнера.

Скорпіон

В липні вам захочеться активно діяти й досягати цілей за будь-яку ціну. Приборкайте свій запал, а краще проявіть свою ніжність й турботу до партнера. Ви зможете зміцнити романічні відносини, а ще пізнати краще свою другу половинку. А якщо місце у вашому серці поки вільне, то липень цілком може порадувати вас романтичним знайомством.

Стрілець

В липні вам слід згадати про всі свої потаємні бажання й втілити їх з партнером. Дайте собі можливість наповнити ваші стосунки пристрастю й романтикою цього місяця. Для тих чиє серце вільне, то можна сміливо ви рушати на пошуки своєї другої половинки. Ви маєте всі шанси цей період наповнити для себе приємним фліртом й пристрасними ночами. 

Козоріг

Вам слід правильно розставити пріоритети й рухатися вперед в липні. Не зациклюйтеся на негативних емоціях. Через роботу вам залишиться обмаль часу на особисте життя. Любовні стосунки можуть розвиватися активно, якщо дозволити собі поринути з головою в почуття.

Водолій

Вам слід більше часу в липні провести зі своєю другою половинкою. В особистому житті ви будете чутливі й вразливі. Захочеться нових вражень, емоцій та почуттів. Постарайтеся бути відвертими зі своїм партнером й щиро поговорити про все, що вас турбує. Для тих чиє серце вільне в липні появиться багато претенденток/ів стати вашими партнерами.

Риби

Другий місяць літа приготував для вас незабутні емоції й враження в особистому житті. Емоції та пристрасті почнуть брати верх над розумом, ваші відносини стануть більш насиченими. А ось знайти другу половинку в липні для тих хто ще не в стосунках буде складніше. Ви будете зважувати всі «за» і «проти» перш ніж вступити у відносини з новою людиною.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень