Гороскоп на липень для всіх знаків Зодіаку

Ракам - гроші, а Овнам - кохання

Овен

У цьому місяці вам доведеться діяти поетапно і не поспішаючи, щоб досягти бажаного. Можливі деякі суперечки й конфлікти інтересів з'являться на роботі. Не розкидайтеся словами на вітер, а краще дійте.

Самотнім Овнам слід придивитися до оточення - швидше за все, потрібна людина вже давно поруч з вами, а ви просто не помічаєте. Для тих хто вже у відносинах, потрібно менше вимагати від партнера, щоб не зіпсувати відносини.

Будьте терплячі й мудрі в липні, приділяйте час не тільки фізичному, а й інтелектуальному розвитку.

Телець

Липень буде фінансово стабільним. Вам часто доведеться розриватися між роботою й особистим життям. Вам в липні краще відправитися на заслужений відпочинок. Також не слід в першій половині місяця здійснювати великих витрат.

Також у липні для вас будуть важливіші питання кар'єри, ніж особисте життя. Постарайтеся не забувати про рідних та близьких людей, а приділити їм достатньо часу.

Вам слід уникати сварок і докорів, намагайтеся вирішувати конфлікти мирно.

Близнята

Липень обіцяє багато емоцій та нових знайомств для вас. Щоб досягнути успіху, вам доведеться вміти проявляти гнучкість. В перший тиждень липня краще не робити ніяких активних дій.

З середини місяця у вас з'являться можливості змінити своє фінансове становище й розв'язати проблеми, які накопичились на роботі. Також в другій половині липня зростуть шанси зустріти свою другу половинку.

В кінці місяця проявіть свою стриманість, проявіть мудрість й не конфліктуйте з оточенням. Ви лише втратити сили й енергію в словесній перепалці.  

Рак

Вам в липні доведеться набратися терпіння й наполегливості, щоб отримати бажане. Також ви зможете суттєво змінити своє фінансове становище, не проґавте можливості. Ви навіть зможете отримати підвищення або надбавку на роботі від керівництва.

Будьте уважніші до свого оточення й нових знайомих, серед них може бути саме ваша друга половинка. В тих, в кого є відносини, слід бути менш вимогливими до себе і партнера. Уникайте ревнощів і постарайтеся приділяти більше часу сім'ї.

Вам краще в кінці місяця відправитись на відпочинок та набратися сил.

Лев

В  липні вам  доведеться працювати в поті чола, щоб отримати бажаний результат. Розв'язання важливих питань можете спланувати на першу половину місяця. Також у вас можуть виникнути істотні зміни в житті. Краще візьміть паузу і проаналізуйте те, що відбувається.

Шукайте нові шляхи до досягнення своїх цілей і навчіться мислити нестандартно. В цілому липень не передбачає суттєвих змін у фінансовому плані.

З середини липня ви зможете налагодити особисте життя. Якщо ви у відносинах, то краще стримати свій запал і не бути ревнивими. Ваша активна натура вимагає постійного руху, а тому краще відправитися в мандрівку або зайнятися самоосвітою. Інакше ви можете почати копатися в собі.

Діва

Вам в липні краще включити всю свою амбіційність й викладатися на максимум на роботі. Проявляйте свою індивідуальність й прислуховуйтесь  до своєї інтуїції, саме це допоможе вам отримати кар’єрне зростання.  

З середини місяця краще стримати свою прямолінійність і не висловлюватися різко при колегах. Серед ваших працівників можуть виявитися недоброзичливців, будьте уважні й обережні в спілкуванні.

Якщо ви перебуваєте у відносинах, то краще приділити більше часу коханій людині. Постарайтеся розв'язувати проблеми й недомовки, які виникають. Вам краще зайнятися домашніми справами, створенням затишку й бути щирими з близькими людьми.

Терези


Липень для вас виявиться цілком успішним. Можете очікувати зростання доходів, подарунки й удачу в справах. Також зможете отримати вигідні пропозиції в роботі. 
Проте в середині липня постарайтеся бути обережнішими й розважливішими, коли прийматимете важливі рішення чи підписуватиме документи. 

В особистому житті ви зможете знайти кохану людину, з якою можете сміливо кидатися у вир почуттів. Для тих, хто має другу половинку, то зможе для себе відкрити з нової сторони партнера.

Також не забудьте приділити достатньо часу для близьких та рідних людей, вони можуть якраз потребувати вашої допомоги й підтримки. 

Скорпіон

У липні вас чекаю багато подій та нових знайомств. У вас відкриється друге дихання й прагнення щось змінювати й покращувати.

 

Не забувайте про свої бажання, ви зможете їх втілити в реальність саме в липні. Фінансовий стан має всі шанси покращитися в другій половині місяця.

Також ви зможете розвинути й зміцнити романічні відносини з коханою людиною. А якщо місце у вашому серці поки вільне, то липень цілком може порадувати вас романтичним знайомством.  

Стрілець

У липні вам вдасться проявити себе з найкращого боку. Зможете відкрити для себе нове джерело натхнення й запустити нові проєкти.  А складні завдання розв’яжете найнесподіванішим чином.

Вам буде легко знайти спільну мову з оточенням, скористайтеся цим правильно. Саме час вам сконцентруватися на своїх бажаннях й хобі. Постарайтеся отримати максимально задоволення влітку.

Липень буде наповнений для вас  фліртом і розвитком романтичних відносин.

Козоріг

У липні вам краще відпочити, а не з останніх сил працювати. Через перенапруження інтелектуальне й фізичне у вас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Краще подбайте про своє здоров'я, будинок й близьких людей.

Щоб досягти бажаного результату, вам слід навчитися комунікувати з колегами по роботі. Знаходьте спільну мову і взаєморозуміння з людьми, а на заміну отримаєте необхідну інформацію й кар’єрне зростання. 

Любовні стосунки можуть розвиватися активно, з яскравими враженнями й пристрастями. Дозвольте собі отримати задоволення від спілкування з приємними вам людьми. 

Водолій

Для вас липень місяць контрастів.  В перші два тижні місяця відносин з оточенням можуть погіршитись, а також виникнуть несподівані фінансові витрати.На противагу у фінансовій сфері вже в другій половині липня можете розраховувати на заслужений успіх.

В особистому житті ви будете сентиментальні. Захочеться нових вражень, емоцій та почуттів. Постарайтеся на при кінці місяця добре відпочити, а ще приділити час своїм захопленням. 

Постарайтеся тримати баланс між емоціями та розумом. В липні вас обставини можуть вибити з колії, не засмучуйтесь, вам слід відпочити й ви вже будете в строю. 

Риби

У липні ви отримуватимете напрацювання від минулого місяця. У вас з'являться нові бажання, а емоції та пристрасті почнуть брати верх над розумом. Проте не поспішайте приймати важливі рішення, а краще добре обміркуйте.

У липні особисте життя стане більш насиченим. З коханою людиною вам приємніше буде проводити час, а ще ви зможете знайти спільну мову, що допоможе вам зрозуміти один одного краще. 

Постарайтеся уникати конфліктів на роботі, ви втратите лише час й сили. Збережіть свій ресурс на більш приємні справи.   

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень