Фінансовий гороскоп на травень для всіх знаків Зодіаку

Відомо, кому усміхнеться удача

Астрологи склали фінансовий гороскоп на травень й розповіли, як можна буде заробити більше грошей і зберегти свій капітал в цей час, повідомляє slovofraza.

 

Овен

В травні Овни можуть втратити віру в себе, а невпевненість може привести до негативного результату в ході фінансових переговорів, співбесід.

Астрологи радять не демонструвати оточуючим своє самовдоволення. Це призведе до великих проблем і допоможе лише знайти нових ворогів і недоброзичливців.

Тельці

Тельцям в травні усміхнеться фінансова удача, але для того, щоб розглянути нові можливості, доведеться проявити більше уважності.

Попіклуйтеся про щасливе життя за допомогою не лише матеріальної складової, а й духовної. Здійснювати важливі покупки краще в середині місяця.

Близнюки

Близнюкам фінансова удача не світить, та й в цілому фортуна буде досить рідко відвідувати цих людей. У важких ситуаціях не можна пускати все на самоплив або діяти за натхненням.

Рак

Ракам необхідно якомога більше спілкуватися з позитивними і успішними людьми, переймаючи якісь їхні важливі риси, вміння, навички. Ракам варто повчитися чомусь корисному і в цілому зайнятися отриманням нових знань.

Наприкінці місяця зірки зроблять їх більш імпульсивними. Потрібно буде навчитися тримати себе в руках, особливо на роботі.

Лев

Гроші будуть йти в руки Левам. Шосте чуття направить Левів по правильному шляху в будь-якій сфері життя. У всьому, що стосується грошей, їм варто покладатися на особистий досвід.

В складних ситуаціях краще сподіватися на внутрішній голос.

Діва

У Дів очікується напружений і досить складний місяць. Це неминуче відіб'ється на фінансовій сфері.

Травень - час звільнення від страхів і невпевненості. Зараз просто не можна дозволяти собі боятися чогось або когось. Фінансова удача слідує за тими, хто оптимістичний і готовий до будь-яких поворотів долі.

Терези

Грошова удача в травні буде то приходити до Терезів, то йти від них. Це накладе свій відбиток на успіхи в роботі та бізнесі. Найголовніше зараз - не витрачати великі суми грошей і сфокусуватися на найважливіших проєктах і завданнях.

У травні можна буде вирушати в далекі поїздки й братися за те, що раніше здавалося дуже непростим і незрозумілим.

Скорпіон

Скорпіон належить до знаків Зодіаку, яким складно вибачати образи. Астрологи рекомендують навчитися прощати людей, особливо якщо ці люди залучені в роботі й у фінансових справах.

Слід якомога більше займатися колективною роботою, бути чемними з клієнтами та начальством. Це основа успіху в травні, тому що від оточуючих людей буде виходити натхнення й удача.

Стрілець

Стрільцям вдасться зміцнити своє матеріальне становище, знайти нову роботу, зробити вигідні покупки, про які вони давно мріяли.

Також у травні їм буде легше змінювати курс, братися за нові справи. Стрільці зможуть знайти нове джерело доходу, яке згодом стане основним.

Козоріг

На початку травня у Козерогів виникнуть труднощі з грошами й на роботі. Слід згадати про необхідність своєчасного відпочинку.

Зараз не можна розпорошувати енергію даремно. Козорогам слід займатися найважливішими справами. Це принесе їм прибуток.

Водолій

У Водоліїв в травні дві сфери стануть основними - духовна і фінансова. На перший погляд, вони мало чим пов'язані, але цей зв'язок куди міцніше і важливіше, ніж здається.

Потрібно прислухатися до свого серця, коли справа дійде до пошуків нового джерела доходів або натхнення.

Риби

Рибам в травні ні в якому разі не можна піддаватися сумнівам і страхам. Це стосується не тільки фінансових страхів, а й будь-яких інших. Негативні думки залишать глибокий слід на фінансовому успіху.

Астрологи радять більше працювати й менше лінуватися. Результат не змусить себе чекати.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень