Вирішення матеріальних питань – Ракам, великі особисті зміни – Дівам: гороскоп на 3 травня

А Скорпіонам не варто йти в гості

ОВНИ

Намагайтеся бути більш поблажливими і не роздувайте конфліктних ситуацій. Присвятіть день рідним і близьким. Це вас заспокоїть.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня вам вдасться налагодити контакти з людьми, спілкування з якими ви постійно уникаєте. Час переступити через свою гордість і попросити вибачення.

БЛИЗНЯТА

Вам не завжди вдається довести справу до кінця, бо ви опускаєте руки й починаєте щось нове. Але цього дня вам прийде ідея, яку ви точно зможете реалізувати.

РАКИ

Вам пощастить вирішити деякі матеріальні питання. Є можливість непогано заробити, якщо підійти до справи з розумом. Також важливо навчитися чергувати роботу та відпочинок, і більше дбати про здоров’я.

ЛЕВИ

Вчіться правильно витрачати життєві сили, інакше ризикуєте випасти з процесу. Вам хочеться швидше закінчити якийсь проєкт і ви готові працювати цілодобово, але це може позначитися на вашому здоров’ї.

ДІВИ

У вашому особистому житті невдовзі відбудуться великі зміни. Нові романи принесуть лише позитивні емоції. Але будуть вони – нетривалими.

ТЕРЕЗИ

Будьте більш відповідальними та вчіться протистояти  спокусам. Цього дня потрібно займатися лише нагальними справами, а весь вільний час присвятити сім’ї.

СКОРПІОНИ

Зараз вам краще відмовитися від гучних вечірок й побути наодинці, щоб розібратися з почуттями, які накопичилися у вашій душі.

СТРІЛЬЦІ

Проявіть наполегливість. Завдяки цьому у вас з’явиться можливість домогтися поставлених цілей. Цей день порадує фінансовими успіхами, все буде виходити легко.

КОЗОРОГИ

Не замикайтеся в собі. Будьте більш відкритими та налаштуйтеся на позитив. Тим більше, цей день гарантовано позначиться якоюсь приємною подією.

ВОДОЛІЇ

Вас мучать якісь сумніви та переживання. Поговоріть про це. Інтуїція теж допоможе розібратися у тому, що вас гнітить.

РИБИ

Підходящий день для розмови з партнером про подальший розвиток відносин. Але головна умова – абсолютна щирість.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень