Щастя у коханні – Тельцям, незручна ситуація – Водоліям: гороскоп на 29 квітня

А Ракам потрібно берегти гроші

ОВНИ

Сприятливе розташування зірок дозволить вам проявити свої здібності. Зростуть успішність, комунікабельність, швидкість реакції.

ТЕЛЬЦІ

Вам пощастить у коханні. Головне – будьте щирими. Ймовірно, саме зараз вам вдасться здійснити найзаповітніші мрії.

БЛИЗНЯТА

Якщо вам вдасться вистояти та уникнути скандалу, то успіх найближчим часом вам забезпечений. Будьте мудрими.

РАКИ

Вас чекає не надто хороший день. Бережіть гроші. Не варто ризикувати та виділятися з оточення. Вірогідні проблеми, що вимагають компромісного рішення.

ЛЕВИ

Можливе напруження на роботі – справи вимагатимуть великої концентрації сил. Та й з фінансами не все буде добре – зараз краще економити.

ДІВИ

Не будьте надто вимогливими до близьких. Вас не буде влаштовувати швидкість виконання ними завдань і це вас дуже дратуватиме. Вам варто бути спокійнішими, бо ваші нерви однаково нічого не змінять.

ТЕРЕЗИ

Не варто надавати особливого значення усьому, що почуєте. І навіть не намагайтеся сперечатися з кимось, бо тільки наживете собі ворогів.

СКОРПІОНИ

Якщо не втратите рішучості й блиснете діловою хваткою, то досягнете відмінних результатів. Уникайте ризику і фізичних навантажень, які можуть вкрай несприятливо позначитися на здоров'ї.

СТРІЛЬЦІ

Недруги працюють проти вас, але ви зможете уникнути великих неприємностей. Вам допоможе здатність вловлювати все, що відбувається.

КОЗОРОГИ

Цього дня може виникнути ряд проблем, спровокованих діяльністю заздрісників. Їм вдасться дізнатися те, що ви хотіли приховати від сторонніх очей. Ці події можуть призвести до негативних змін у вашому житті.

ВОДОЛІЇ

Будьте обережні, бо може виникнути незручна ситуація, яка може внести негативні зміни в особисті стосунки. Не дозволяйте тиснути на себе і контролюйте емоції.

РИБИ

Це буде напружений день, який пройде під знаком перевірки життєвих принципів і світогляду. Не виключено, що на вас впаде тягар нових турбот і обов'язків.

 

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

 

Теги: гороскоп
Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень